Jdi na obsah Jdi na menu
 


Erasmus


30.5.2007 Drtim drtim, v hlavě duto, 2 víkendy a je rozhodnuto! Chodím sem a tam a tam a sem, nadávám jak dutá jsem! Nebyl by to ovšem Zuzáč, kdyby si nechal ujít nával adrenalinu!


25.5.2007 Zdrastite, dnes pádim k Černému Moři s partou Jičíňáků! Super věc, mějte se a nevím kdy se vrátím! Ale až se vrátím, tak už nenapíšu, možná někdy, protože se budu co? No to samé co říkám pořád. Říkám, ale nedělám. Hromada papírů kolem mně, ale kdo má ty ptákoviny louskat! V září ovšem šajnit nechci, takže pláž&moře&sluníčko + nějaké to hulivo a učivo a pitivo! Papa a dyžtak pište sms, na které se těším. PA


24.5.2007 Zdarec lidem sežehnutých sluncem! Co jsem vám to tak asi chtěla říct! Účast mě těší, jen byste vy bratia a sestry zo Slovenska mohli napsat příspěvek do diskuse! V pondělí se stěhuju (ke kámošce) a budu kompletně bez internetu, což mě těší, protože tu trávím mládí místo čučení do knížek, i když na netu se taky spousta zajímavostí najde :-) Jooooo chtěla jsem se pochlubit mým testem z bulharštiny, dostala jsem americké Áčko, tzn. JEDNIČKU, bulharskou šestku! Excellent! Fotky jsem liná přidávat, sama jich mám z minulého týdne mraky, a od lidí z semináře jich mám v kompu 3GB, takže jsem při nahrávání musela už i mazat z mé obsazené paměti, hudbo pápá! Jinak se "snažím" učit. Snaha je, času není, ale ještě není nic ztraceno! Tak se tu nebudu rozvášňovat a jdu se zahledět do českých písmenek. Trošku změny po tej bulharštině!


21.5.2007 OoOoO lidi, u moře bylo báječně! Seminář jsme ukončili fantastickou párty v mechaně (tradiční bulharská restaurace), pak ještě na jedné diskošce jsme popařili (i když hráli hrozně), pokoušelo se tam o mne několik chlapců najednou, což bylo docela zajímavé je sledovat a teď se chystám na prezentaci naší sladké rodné zemičky, test z bulharštiny a test z angličtiny. Z angliny už to mám hotový, byla to spíš domácí práce a spolupracovalo na tom několik lidí a stejně to nemám celý. Samý hlouposti v tom testu! Jdu ještě juknout na paznaky bulharské a zatím pá. Loučí se Zuzáč z nebeského ráje!


Obrazek


18.5.2007 Ahojda, jsem ráda, že ještě žiju a dýchám, protože program je docela náročnej. No nebudu vyprávět co všechno kde sme lítali, jenom vám chci říct, že jsem teď právě dorazila po náročném dni, a k tomu všemu jsem potkala maníka z Jičína. Jóoo svět je malej. Ale úžasnej! Takže supr. V sobotu jede Zuzáč k móoooři!!!!!! A díky novému kamarádovi možná i další týden! Úžas!


15.5.2007 Zdrastite chora! Včera začal týdenní seminář se studenty našeho BRIE v Ruse, Brie v Giurgio (Rumunsko) a se studenty z německého Munsteru! Je to vážně bohatý, pestrý program. Včera se konala seznamovací párty v luxusní restauraci na kopci u TV věže, bohaté bufé a drinks, dnes jsme měli pár přednášek, diskusi, skoro celý den, který jsme završili projížďkou na lodi s večeří. Konečně jsem viděla ten jejich slavný most! No prostě paráda. Teď jsem se docrcala na pokoj, měla jsem možnost spát v hotelu, ale tam bych neměla svého mazla počítač s internetem, takže jsem upřednostnila můj chabý pokoj, kde se stejně musím učit. Ale jsem tak vyčerpaná, že fakt nemám sílu. Zítra, ve středu a ve čtvrtek jedem do Giurgiu, a v sobotu na výlet do Veliko Trnova! Je to úžasný, člověk se dozví spoustu věcí, zvlášť když studuje úplně jiný obor. Tyhle lidičky se zajímaj o Evropská studia (šak to tady taky studuji, ale ne moc). Už jsem sehnala člověka na vytištění mých poznámek, který musím našrotat, takže už jdu na to!!!!! Zatím pa. Snad v neděli??????????? Půjčila jsem si od německého studenta turistického průvodce, takže teď jdu sesmolit prezentaci na angličtinu o České republice, musím se trochu inspirovat, protože nemám tucha, co bych měla vymejšlet. Od posledka, kdy jsem vám posílala prezentaci na ukázku, jsem s tim nepohla! Takžeeeeeeee jdu na to. PA


12.5.2007 Lidičky, fueto! Šrotám jak prdlá, protože už znám datum státnic - 15.6. a pohodička na měsíc skončí! Je to mazec! Už aby to bylo za mnou. Němčina nehrozí, pouze ekonomické předměty (makro, mikro, podnikofka, strategická analýza a plánování podniku, marketing a management). Právě se vrtám v makru a marketingu, to jsou jediný předměty, co mě bavěj, co udělám s tím zbytkem ještě netuším! Titul bakaláře je na dosah, takže nelením a zelením! Do hlavy to neleze vůbec, tak jsem zvědaf teda! 12.6. jsem v Praze, tak mě ještě tentýž den můžete očekávat v Lomnici. Pobudu do konce června a pak zasejc hurá zpět. Mějte se. Pa

6.5.2007 Kuk, nějak to tu moc rychle utíká a nestíhám! První týden v práci byl zajímavý, protože jsem na schůzky tahala všemožný i nemožný známý, aby mi dělali překladatele. Jednou se mnou byla i učitelka, přesně ta co mě učí profesionální komunikaci v angličtině a přesně ta, co by měla o bysnysku vědět hodně! Musela jsem se stydět. No a druhý týden už jsem si vystačila sama! Nejen, že jednám se zájemci v bulharštině o jejich práci v Čechách, a o tom, jak bych jim mohla pomoci zvýšit jejich kvalitu života zde v Bulharsku, kde jejich výplaty jsou téměř výsměchem, poté probíhá volná diskuse, kde se svou velice úzkou slovní zásobou se jim snažím zodpovědět na všechno, co je zajímá! Takže lidi vidíte, jak se rychle dá naučit cizímu jazyku, aby se zde mohl provádět slušný obchod! Práce je zajímavá i v tom, že jednám pouze s muži. Vždycky příjdou s vážnou tváří a po několika minutách jsou tak uvolnění, že mi věří úplně všechno a jsou velice zainteresováni. Jo to je moje strategie! Od představení společnosti až po znalost místní autobusové linky jedoucí přímo do Prahy! Zde už mě brzdí, protože vlastně přišli jen zjistit info, a já už mám představu, jak v Čechách hákujou za strojem!!!!! Ve středu první klient odjíždí! Tak jen tak dál!!! Špiona už jsem taky měla. Hravě ho Zuzáč poznal. Vytasil na mě hodně silné zbraně, ale bránila jsem se zuby nehty! Zítra si jdu vybrat design na moje vizitky, no moje představa není ucelená, jen vím, že by měli být růžové! Proč ne, nikdo není tak sladce prdlej jako já! Jak jinak bych to měla ukončit než větou - jdu se učit! Tak zdarec a přeju vám taky vše NEJ!!!!!!!! pa


29.4.2007 Nazdar bando, tak jsem si dnes udělala výšlap na kopec k TV věži a super. Krásný pohled na hnusné město! Píšu, protože vám chci říct, že mě tu dostává spousta věcí, poslední dobou ze mě leze pouze věta: Tohle, tohle je možný pouze v Bulharsku! Tak například po dovršení 18 let si každý může změnit jméno a to jaký chce, takže ....... ahoj já jsem Leonardo DiCaprio, třeba, nebo to, že tu maj zkoušky jenom písemný, to už jsem asi řikala, pokud mají excelentní průměr tak nejdou ke státnicím, hohohoho asi někomu vytrhnu vlásek, a spoustu dalšího. V pátek jsem se vsadila, pouze teda o jednu levou pravou, když mi chtěl ukázat kámoš jak vypije pivo ze zavřený flašky. No hovadina. A nejvíc mě tu dostávaj tupý lidi. Člověku se občas nepodaří se jim vyhnout! Broučkové jdu se učit, řikám to pořád! Ale ještě jsem se neučila. Jen trošku!


27.4.2007 Pádim do rachoty. Kdo by si mohl přát trávit pracovní dobu v restauraci na kafi víc než já!?! Taky spoustu hodin prosedim doma u PC! Jako správný manažer musím taky začít více plánovat, protože mi příjde, že už nemám ani čas na sebe! Papa


26.4.2007 Čus, no vidite to! Zaneprázdněn až za poslední balíkov, že jsem si nevzpoměla ani na svoje vlastní stránky! Určila jsem si sama pozici svého nového zaměstnání: Human Resource Manager. Teď mám práce habaděj, papírování a vymýšlení nové strategie pro ulehčení si své bohaté práce s lidmi a také proto, aby mi zbyl nějaký čas na studium. Bohužel inteligenti mě tahaj na schůzky z postele už v ranních hodinách! No mám za sebou třetí den a jsem s dokumentací téměř hotová. Teď už jenom plnit a posílat náruživce k nám! Jsou tak nedočkaví, že by tam chtěli makat už zítra!!!! Tak a teď už víte vše! Dnes se konala nějaká akce - dárcovství krve, tak jsem při té přiležitosti chtěla zjistit moji krevní skupinu. No nedopadlo to, zvlášť proto, že by mi vzali 400 ml a to bych mohla taky při své zásobě krve umřít! :-( Jdu do hajan, už tu táhne na čtvrtou ranní a další ranní ptáče na mě ráno čeká! Čest práci soudruzi!


23.4.2007 Dnešním dnem, dva tři čtyři, jsem začla makat! Doteď to byli jen takové nutné šudlačky a dnes jsem už musela jednat. Bylo to v pohodě, paráda. Měla jsem s sebou překlad pro jednání s bulharskými občany, ale protože mě nehorázně naštval, tak zítra už budu mluvit v bulharštině pouze já! JOooo, dva měsíce a člověk je tu jak doma! To byl joke! Mějte se bájo! Očekávám nějakej příspěvek do diskuse. V opačném případě..........:-)


22.4.2007 Ahojky, dnes jsem se vrátila z úžasného 3denního výletu po Bulharsku, naše nadšená zmořená těla byla ubytována v luxusním holiday resortu v Hisaru, odkud jsme vyjížděli na výlety do Tracian Templ, monasteries a města Plovdivu a v samotném Hisaru jsme se čvachtali v bazénu s minerální vodou a slunili se!!!! Prostě paráda! 3 hvězdičky byla zasejc nadsazená čisla určující komfort, ale přežili jsme to všichni! Bylo nádherné počasí, mám přes 240 fotek, samá příroda a památky, tak nevím jak vám je všechny ukázat! Mám teď spoustu práce s učením a prací, takže se držte a papa!


19.4.2007 Zdravejte, jsem vysílen po studentské párty!!!


15.4.2007 Juk, tak a je to! Novomanželé už kalej a já jsem ráda, že jsem mohla být na obřadu. Nic speciálního a přitom trochu odlišné od naší tradiční svadby, nejdřív jsme byli v obřadní síni a odtamtud jsme se přemístili do kostela. Teda všichni si vezli zadky, jenom já šla pěšky. A protože jako na potvoru jsem ráno nesehnala žádné tágo, mám puchejře jako .......! Bylo to krásný, dojemný, brečela jenom Zori, hodně jsem fotila, tak doufám, že budou i novomanželé rádi za snímečky. Pak jsme zašli s kamarádem na oběd a teď hnípu a jdu se konečně něco učit!


12.4.2007 Zdarec, tak se nikdo neobjevil, ani z hlavního města ani spolužáci, tak jsem byla dnes konečně na nákupu a na kafi se Zori a jejím přítelem. V čínské restauraci jsme si koupili něco podivnýho, ale chutnalo to dobře. Jináč jsem nic mimořádnýho nepodnikla, net net net a nějaké to studium. Už je sice 13.4. a ještě k tomu pátek, jdu do pelechu, něco si přečíst a spát! Tak ať vám pověrčivejm dnešek nepřinese smůlu. Pa


11.4.2007 Strávené Velikonoce na vesnici byli užasné, viděla jsem spoustu zvířátek, papala domácí ňamky a skvěle jsem se s kamarádkou a její rodinou bavila. Učila jsem se bulharštinu a poslední den jsem psala už sama bulharsky sms! Úžasné. Člověk se učí rychle, když chce! V neděli jdu juknout na svadbu, příští týden pádíme na 3 denní výlet a přemýšlím, že skáknu do Řecka navštívit pár dušiček! Teď mám vlastně prázdniny do pondělka, univerzita řekla ANO, když Velikonoce, tak celý týden! Zítra by měl přijet po dlouhé době kamarád, tak se nudit nebudu (protože jich na prázdniny spousta odfrčela)! Jinak jsem pár zdejších lidí našla přes skype/icq, takžéééé - takže nic. No a učení? Už jdu na to! Musím musím, je toho moc a čas se krátí! Zdarec


6.4.2007 Přeji Vám Všem Krásné Velikonoce, kluci ať to moc nepřehánějí, ani s pomlázkou ani s chlastem, a vy holky nenastavujte a moc nenalívejte! Já zítra mizím někam do neznáma na 4 dny, takže se mějte krásně a brzo se zas tady potkáme!!!!!!!!!!!

Have a nice Eastern Holidays, enjoy your habits and see you as soon as possible!


4.4.2007 Dlouhá noc na netu, dlouhý spánek do oběda, tak to tady teď provozuju. Večer jsem byla s partičkou zasejc venku v jednom baru, KONEČNĚ jsem našla svůj oblíbený KOSMOPOLITAN, ale moc mi to nejelo. Víte, čemu tady říkaj "piňakoláda"? Čoko likéru. Až teď chápu, proč mi na diskotéce přinesli místo piňakolády tento shit! Maj tu všecko naruby. S kamaráda jsem se dnes nasmála neuveřitelně moc. Nalevo se řekne vľavo. Vpravo desen a rovně? Vpravo!!!!! Takže říká-li Bulhar, že jde vpravo, tak myslí, že jde rovně! Maj tu plno takových vychytávek, který mě dostávaj. Čurapky jsou ponožky, pregratka obejmutí, .... (už si to píšu). Dneska mi přestal fachat net, tak jsem byla dealovat s šéfem a nemluvil ani anglicky a bulharsky už vůbec ne, i když to byl Bulhar. Psal zmateně na papírek, kdy se mám znovu dostavit. A když jsem se ho ptala, zda můžu za net zaplatil, tak se mě zeptal kolik. Načež jsem se mu vytlemila, co to je za střevo! Zítra musim zaplatit, nebo mi to zas odpojej. 15 leva není moc, to je zadarmo! PA


3.4.2007 Utíká to, ale pořád je třetího, to bude asi tím, že teď trávím nějaký ten čas na netu. Dnes jsem si kupila set (repráčky, webku, sluchadla s mikrofonem), všechno jsem pospojovala, kabelů jak nasr...., ale aspoň, že to všechno funguje jak má. Napadla mě taková věc, lidi, že až budete konat nějakou párty, tak si ji uděláte se mnou. Co vy na to. Ja se napichnu a budu pařit s váma, nebo vy se mnou, jak chcete! Tak už se těším. Večer jsem byla s kamarádama v čínské restauraci, naučila jsem se další bulharské slovíčka, ale nějako jsem je zasejc pozapoměla, musím si to pisat. Konečně posluchám jejich rádio Fresh. Ono je jedno co poslouchám, všude hrajou to samý. No máme 3:15, jdu si přečíst jejich daily newspapers, který jsem dnes dostala od šéfa redakce, když jsem byla zjišťovat......., jo práce volá. Zdrastite!


3.4.2007 Jak ten čas letíííí. Ode dneška, teda už od včerejška od 19 hod. mám internet na pokoji. A můžu psát v čestině s háčky čárky, i když ne v takove češtině v jaké bych si představovala, páč trošku zapomínám. Skloňovat, vyjadřovat atd. No a díky netu jsem teď nějaká zaneprázdněná, qip/icq (307 072 375), skype (zuzac147), stáhněte a můžem kecat. Nejdřív se teda musím poohlídnout po nějaké výbavičce. Dnes jsem jen na skypu poslouchala a čučela na kámoše přes webku. Snažila jsem se stáhnout nějaké rádio a skončila jsem u české Evropy 2. Nějak se od toho netu nemůžu odtrhnout, i když už stejně všichni spí a není s kým kecat. Tak aspoň vyřizuji důležité věci. Jo je to paráda, konečně trošku civilizace a pohodlíčka a luxusu ve vlastním bejváku. Teď už asi nebude čas studovat. A ještě k tomu pracovat. Tak pište pište, kolikrát vám to mám opakovat? Diskuse je tu od toho!


31.3.2007 Kuk tak jsem se ted dovalila z diskosky, je presne pul pate rano. Dyza byla supr, i kdyz naka kratka. Prisla jsem ceknout mejly, ozval se mi kamos z busu Praha - Sofie, tak jsem rad, ze se mu tam dari. Vcera jsem osefovala internet, tak se rano musim zbudit, aby mi prisel administrator postelovat internet na pokoj. No a az to posteluju, tak hodim nove foto, starsi fotky budu muset smazat z duvodu omezene kapacity na estrankach. Tak si je jeste jednou prohlednete a zitra na vas budou cekat nove. Jinak novych veci je spousta, a az to bude recht, tak dam vedet. Mam vas vsecky rad, ale taky chci neco dokazat sama sobe. Hadanky, hadanky. Mejte se papa.


30.3.2007 Ahoooj, tak jsem si konecne po tydnu kupila boty. Byl to docela problem, pac tu maji hodne krasnych bot, ktere se u nas jen tak nevidi a hlavne na moji velkou hnatu bylo tezke neco sehnat. Ruzovocke s kytickama, takove sladke tenisky. Objevila jsem tu gyros, takze jak sem se stala stihlou, tak se brzy stanu opet oplacanou! Dneska valime po dlouhe dobe na dyzu! Takze mladezi uzijte si vikend a brzo zasejc papapapapapaa.


29.3.2007 Tak prave Misovi vypravim, s jakejma kamaradama bydlim, kdyz jeste chtel vedet neco noveho o me. Mali svabici a ohavne potvurky, ktery si se mnou hrajou na schofku. Je to nechutne, ale kdyz nemam spolubydlici, tak pri tomto povolani clovek stale potrebuje mit neco ziveho kolem sebe. Fuj potkat svaba tak uz tam nebydlim. Po mesici se chystam vzit hadr a trochu vykydat. Neni to takovej luxus jako v Cechach, ze by mi tam nekdo uklidil!

Jinac I love Bulgaria and I am getting more crazy and strange! That is all folks! @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@


25.3.2007 Zdarec, tak jsem po dlouhe dobe zpet. Utika to tu jako voda, uz ani nevim, co se vsechno behem uplynuleho tydne stalo.....Byla jsem na dvoudennim uzasnem vylete, navstivila jsem dve machine company (maschstroj a sparky), juknete doma na vercajk, jestli to neni nahodou odsad. Navstivili jsme Troyan Monastery, mesto Troyan a Lovec a opravdu to jsou krasna mista. Jinak se mam fajn, nic spesl. Zitra jsou statnice, preju vsem osubkam hodne stesti a drzim peste a doufam, ze to vsichni bravurne zvladnete. Pak mi dejte vedet. Jinak jsem zaneprazdnen kamarady, takze se opravdu nenudim, hodne studuju, bulharstinu, anglictinu a ostatni predmety, ......jsem vytizen a that is good for me. Do budoucna lze ode me ocekavat spoustu neuveritelnych veci, takze vas vsechny predem varuji. Dnes jsem byla na oslave 50. vyroci zalozeni Evropske Unie. Dojemne. Bulhari se staly cleny teprve pred 3 mesici. Bylo to fajn vyslechnout si projev v bulharstine. Pomalu ale jiste zapominam rodnou rec, sem tam frknu uz i bulharske slova a z rozhovoru poznam o co jde. Mnoho interesovno. I moje statnice bude mnoho interesovno az na ne budu valit cizi rec. Prisla jsem, napsala jsem, odchazim. Pa.


21.3.2007 Zdravstvujte, tak se k nam dostala destova fronta a prsi tu jak blazen. Doufam, ze zitra na vylete uz bude hezky, protoze jestli ne, no tak nebudu mit moc hezke fotecky. Jsem po dlouhe dobe ve skole, hrajeme si s Excelem, poslala jsem vam kousek me prezentace, se kterou jsem si vcera hrala, jeste to neni cele. Asi si moc nepoctete, pac to neni pro vas, ale pro lidi zde, chtela jsem vas jen potesit, tak na to juknete a napifte mi. Zdarec mazec. pa


19.3.2007 Ahojda, tak jak tak koukam na seznamu, co se vsecko u nas nedeje, tak se nestacim divit. Mam na mysli pocasi, tady dneska bylo strasne vedro, takze vam to moc nezavidim. Ve ctvrtek jedu na vylet, v patek jestli to stihnu tak jsem pozvana na jeden koncert a o vikendu jsou nejake akce, jeste presne nevim o co de. Takzeeeeee papa zitra.


TAK TU MATE NOVE FOTO


18.3.2007 Juk pipiny, tak vam nejak nemohu najit modrou barvu,....vikend byl v pohode, nic zvlastniho se nedelo, kamaradka dela ve video/DVDtece, takze mi par filmecku zadara pucila, tak je sjizdim. I se sama divim, ze i tej blbe americke anglictine rozumim. No ale sak znate ty stupidni americke filmy bez ducha. Kolju jsem videla behem 14 dni uz trikrat a stale me ma cim prekvapit. Nove sceny, kterych jsem si v predchozich promitanich nevsimla,....dycky mam husi kuzi z toho mrazu, co me okupuje po tele, dycky me rozbreci. Joooo cesky film je proste cesky film. Dnes konecne se du juknout zase k Dunaji,......udelat nake snimecky. paaaaaaa


14.3.2007 Juk, zdravim Vas z chladneho slunneho Bulharska, juknete do druheho tydne, jelikoz jsem tam pichla par novych info. Dneska se kona nejaky komorni koncert z Cech, tak tam asi nejspis pujdem juknout. Zatim pa.


9.3.2007 Zdareček, našla jsem českou klávesnici, takže je i docela možné, že budu používat háčky a čárky. Doufám, že máte přehled na těchto stránkách, já tedy moc ne, protože se mi nezobrazují, tak jak by měly (a jak bych chtěla), ale Vám to určitě fachá. Články jsou od nejstarších po nové, takže novinky jsou vždy na konci (i když jsem Myšana prosila o opačný style) :-) Jo dnes máme od rána do večera vše v německém jazyce, občas i rozumím, občas mám i připomínku (v tom samém jazyce) a opět jsem šťastná za to, že tady nemám zkoušky! Trošku tlustou knížku jsme dostali, plná malých písmenek, kterou je ke zkoušce nutné přečíst (a nejenom přečíst, tady přeložit a našrotit). Včera jsme jako grupa trošku slavili (den žen samozřejmě). Tak jinak nic noveho, papání tu maj dobré, levné, stačí mi jedno denně. Někdy bude i poznámečka v okně Univerzita Ruse, tak se nezapomeňte juknout! Z východu zdraví Váš Zuzaček! :-o


8.3.2007 Lidi zlaty, mam v te moji male hlave trosku zmatek. Spetku jsme vcera pokalili, padla lahvinka bulharskeho vina, ktera mela na etikete nazev MELNIK, ale opravdu to bylo zdejsi vinko....... budicek byl odsouvan ze sedmi na pul osmou atd. atd. jak mam ve zvyku a v devet hodin zacinala prednaska o evropske unii. Zjistila jsem, ze jsem sem prijechala studovat European Studies, takze vse okolo Evropy, to jsem teda stastna, ze jsem to zjistila az ted. Ale co, o tom jeste moc nevim, je to pro me nove, takze se snad neco dozvim. V tom je prave ten muj confuse, protoze jaksi je prednaska na zdi z compjutru psana nemecky a ucitel mluvi lamanou anglictinou. Anyway its very funny. Jinak jsem taktez ze sveho rozvrhu zjistila, ze mam od stredy do patku od rana do vecera do sedmi skolu. Takze obcas asi vynecham,......sak ja poctifka tu budu nalezla porad, protoze tu je internet. Skola je i v sobotu, ale to uz fakt ale nejsem crazy. Mozna z nudy zajdu..... Jinak je tu krasne, ale kapanek zima. Dneska tu slavi den zen, jako u nas den matek ci co to mame, rano jsem dostala od starsiho spoluzaka /asi 50/ let, nevim co tu dela, kyticku a ucitel nam donesl kaficko a kolacky. Takze si den zen nalezite uzivam. papa


7.3.2007 Ahojda, prave mam hodinu kvantitativnich metod,v tuto chvili brouzdame po netu a hledame statisticke informace. Je to zajimave, zvlast kdyz se clovek nedivi ze rozumi te bulharske anglictine. A jak se vsichni mate, otaznik. Maji tu dlouhe velikonocni prazdniny takzeeeeeeee ....... uvidime co bude. Je tu nadherne, sviti slunicko, a odpoledne do sedmi me cekaji dve hodiny nemciny. Z toho mam trosku obavy. Obavy mne presli, protoze jsem se vratila o dvanact let zpet, a hlavne je ta nemcina vysvetlovana v anglictine. Takze z nemciny se asi naucim prdlajs noveho.


MOJE bulharské číslo je: 00359 885 794 823 - predtim jsem ho uvedla spatne za to se omlouvam. Pište volejte, jsem na příjmu!!!!!!! Tak je to správně. Dala jsem na net veškeré své texty, ale koukam že si moc nepočtete. Budu se snažit to dát do kupy. Ale zatim nevim jak. Strpeníčko. Štve mě to, ale tady uměj hovno (pardon) anglicky a sama sem zmatená z této organizace práce. Budete muset luštit, do tej doby než seženu schopného organizátora. Bože to je ale bordel. zatim pa. Odpoledne ve tři, to už je za chvíli mam předmět Professional Communication in English. Takže pádim.


Celý den jsem někde v luftě, neměla jsem doposud čas se zastavit. Je to tu parádní, veškeré obavy ze včerejšího dne mě přešly. V pondělí se koná velká párty na počest zahájení letního semestru, takže už se moc těším. zatím papa. Ostatní info jsou v rubrice "první týden"!!!!!!! Téma příjezd do divočiny - na tom si dám záležet, to musím teprve sepsat, protože to bylo neuvěřitelnejch zážitků.......


27.2.07 Mám sbaleno, jdeme ještě zakalit, ať cesta zítra rychleji ubíhá......Naposledy z České republiky Vás všechny zdraví Váš Zuzáč.


Je pár hodin před odjezdem (50) a čeká mě ještě spousta věcí. Dokad nehoří, tak je člověk v poho a nyní jde do tuhého a já sice nejsem nervózní, ale spíše smutná. Zanechávám svého chlapce zde napospas osudu, takže ženy: lovte v jiných vodách. Využívejte komentáře a pište a pište a pište


25.2.07 LIDI MILÍ, jsem ráda, že je zde taková účast, a určitě zde v nejbližších dnech čekejte novinky.


Zdarec mazec, odhodlání je prdlajs oproti tomu co mě čeká! Joooo já velká holka s horou zkušeností ze světa se právě teď chystám zasejc za hranice naší matinky české! Jediné, co vím je, jak dlouho trvají tři měsíce. Až se zabydlim na těchto stránkách a v Bulharsku, kam jedu také, tak tu najdete možná i nějakou informaci o mě a o tom, co se na východě děje, nebo neděje!