Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jobs


V současné době léta 2007 se ve vedrech snažím uhnat Bulhary, kteří by přijeli pracovat do Čech! Vzhledem k přijmutí na VŠ musím vymyslet, jak to bude pokračovat dál. Gramotnost Bulharů s PC ještě není na takové úrovni, abych tuto práci dělala odkudkoli na světě. Pár se jich najde, ale vzhledem k tomu, jaké hledám pozice, se od nich nedá nic pořádnýho očekávat.


V létě 2007 mohu zajistit českým (i jiným) dobrodruhům pobyt na vesnici v rámci eko-agroturismu. Není to tu v Bulharsku tak rozšířené, ale stojí to za to. Pro obě strany je to výhodné. Turista neplatí za ubytování ani za stravu, a je mu poskytnuta možnost zařádit si v hromadě hnoje, starání se o domácí mazlíčky, jako jsou například kráááávy, prasátka, kozy atd. Takže pracuje a domácí se o něho starají. Jedinečná možnost jak městským vymaštěným namachrovaným zadkům ukázat co je to "real life"! Možnost poznat cizí kulturu, život, zvyky, jídlo, muziku a to vše za babku!


Už pár let dělám Oriflame, komu chybí nějaká ta šminka nebo novinka z nové řady, stačí zavolat!


Jsem také distributorem společnosti FM, která prodává parfémy a toaletní vody, přičemž cena se pohybuje 300-350 Kč/ks. Firma působí na trhu téměř v celé Evropě již 3 roky a já sama jsem dosud o ní neslyšela. Tak pokud máte zájem, můžete si u mě objednat anebo se stát sami distributorem! Slušný výdělek zaručen. Přece bych to jinak nedělala!


No a jinak se mám fajn, užívám studentského života a nic mě netrápí. Jak život plyne, tak Zuzáč žije. V budoucnu tu čekejte nějakou lukrativní pozici! To proto, že jen tak u nějakýho pásu Zuzáč neskončí!  Kdyby mi někdo nabídl kreativní práci v oblasti businessu či marketingu, jsem jedno velký ucho!!!!!