Jdi na obsah Jdi na menu
 


For desperados!

19. 2. 2007

Vzdělání:

2008-09-01 Wageningen univerzita, Holandsko (management and marketing), B2B

2007-10-01- Česká zemědělská univerzita, Praha (economics and management)

2007-03-01 – 2007-05-30 Univerzita Angel Kanchev Rousse 

 Bulharsko (evropská studia)

2005-09-26 – 2007-06-30 Středočeský vysokoškolský institut, Kladno (marketing)

2002-09-01 – 2005-05-31 Vyšší odborná škola hotelnictví a turismu, Poděbrady

1998-09-01 – 2002-06-30 Masarykova obchodní akademie, Jičín

1989-09-01 – 1998-06-30 Základní škola T. G. Masaryka,  Lomnice nad Popelkou

Jazyky:

· understanding

· speaking

· writing

ENGLISH BULGARIAN GERMAN RUSSIAN GREEK SLOVAK

excellent  VERY GOOD  GOOD GOOD GOOD EXCELLENT

excellent VERY GOOD GOOD  BASIC   BASIC  VERY GOOD

VERY GOOD GOOD GOOD BASIC BASIC GOOD

 

Other skills:

I have a particular interest in international relations, multicultural environment, sustainable development, marketing and communication, human resource management, finance and psychology.

Activities:  Member of AIESEC, CULS Prague

Seminar – Cross-border cooperation in South Eastern Europe (Bulgaria, Romania)

Local training conferences

FallCo conference

NTMS – motivation seminar (international conference, Belgium)

NEXT conference – focused on leadership

SPRINCO conference – focused on planning

Summer school with cooperation with US Missouri students (Prague)

European workshop on disaster prevention and reduction with emphasis on floods and droughts (Prague)

International summer program (Split, Croatia)

 


 

Komentáře

Přehled komentářů

Jak myslíš.....

(Hlubina, 5. 3. 2007 17:25)

A já si od samého začátku myslel, že tyto stránky jsou od toho, abychom měli všichni přehled. Dobrá....

Vidíš já ti to říkal.....

(Hlubina, 5. 3. 2007 16:40)

Ahojky Zuzáči. Já ti říkal, jiným slovem, že nebudeš mít na konec čas ani sama na sebe..... To je psáno asi nepřesně, ale ty víš.... Tak to mě těší, že i na tu dálku ti mohu být tzv. nápomocný a že to nebyla jen mylka s tím tel. číslem..... No docela jsem si početl a to ne jen já, páč se to tady online střídá jak v biáku. Zajimavé foto jsi nám poskytla zejména ty fotečky z tvého skromného bejváku.... No nějak podobně to vypadalo v Kralupech n. Vlt., když jsem cestoval tu dvoudení. Akorát si k tomu představ ještě plnou cimru rómů... No nic tak si to užij tu dnešní párty a moc nezlob..... Já dnes a včera mám tzv. očistný den a zítra asi pofrčíme do těch Tatobit opékat buřtíky. Večer pinec a prakticky dál už to znáš.... Tak se měj a mě případně piš jen tady, aby jsi toho neměla tolik... Tak papapa spěchej pomalu... Jo a zprávičku ti asi určo pošlu, ale až o víkendu, páč net. je plně dostačující.... Tak ahoj.

KALBA

(Hlubina, 3. 3. 2007 10:46)

Jsme já a Ivan Milan velký bratr ze Slovenska vyrazili do terénu směr boulink kde právě začínala diskoška. Parket zněl prázdnotou a tak nezbývalo nic jiného než to tam pěkně rozpohybovat..... Jooo mám tě pozdravovat od Milana a Míši M. která tam také byla Hmm docela jsem se tam vydováděl jak za mladejch let. Nejdřív šla dolu mikča, pak košile a nakonec mě zbilo jen tílko. :-))) Bumbalo se všechno možné, ale i matoni jak bývá mím zvykem aby člověk nezkolaboval. Protancoval jsem celý večer a domů se dovalil v 1h....:-))) Tak já už radši končím, páč musím dnes sekat latinu a jdu uklízet. Papa To jsem teda zvědav zda se mě to už podaří odeslat. Nějak to nešlo asi je text, komentář moc dlouhý?

Zdravíme do Bulgária :-)))))))

(Vlastíček, Nikolka a rodiče..., 2. 3. 2007 18:09)

Ahoj Zuzáči. Tak to sme rádi, že jsi v pořádku dojela do Bulharska a že se ti daří dobře. Nám tady začínají jarní prázdniny a dětičky jsou netrpělivé co, že to podnikneme... Vlastíček a Nikolka se shodují: Pojedeme do Tatobit a opečeme tam buřtíky, taky jeden den podniknem výlet do Liberce, kde navštívíme taky Babylon. VZKAZ OD NIKOLKY: Přeju ti aby jsi byla zdravá, usměvavá a aby ti nedošli penízky. Jo a taky mě něco hezkého přivez a já pro tebe udělám nějaké překvapení... VZKAZ OD VLASTÍKA A OD MAMINKY: Dobře se uč ať ti všechno leze dobře do hlavičky a až přijedeš bude ztebe jistě ještě větší vědec :-)))). No a já ti přeju vše co už bylo zmíněno a také jistě dobrou zábavu s novými kamarády, kterých tam je jistě dost... Jo píšeš, že tam je hezké počasí... Tak nám ho trošku pošli, páč tady je ošklivě. Snad se to na ty prázdniny vylepší. Vlastík ještě dodává, že máš přijed opálená jako cikáně...... Tak ahooojky a měj se krásně.Přeju ti to.

(Vlastimil Hlubůček, 21. 2. 2007 20:56)

Moc ti fandím a myslím, že jsi udělala dobrou věc. Tyto stránky jsou zcela jistě dobrým příspěvkem na netu. Určitě opět navštívím tvé stránky a moc se těším na tvé nové poznatky nejen ze studia v Bulharsku. Přeju ať se daří.......
S pozdravem ... Hlubina.